Monsélect to marka z ponad 15-letnim doświadczeniem w kosmetologii i pielęgnacji twarzy, ciała oraz paznokci. Oferujemy profesjonalne usługi opracowane i wyselekcjonowane przez założyciela marki Monikę Pisulę, zapewniając pełne wsparcie i kompetentne doradztwo dla kobiet oraz mężczyzn.

Monsélect zapewnia bardzo dobrze przygotowany i wyspecjalizowany personel. W ramach oferty usług dedykowanych, współpracujemy na stałe z chirurgami plastycznymi w zakresie wypełnień, botoksów i mezoterapii igłowej, fizykoterapeutami zajmującymi się masażami i ćwiczeniami rehabilitacyjnymi oraz trenerami jogi i pilates.

Pierwsze stacjonarne studio otwarte zostało w centrum Raszyna pod Warszawaą, zlokalizowane przy głównej trasie z dogodnym dojazdem samochodem lub autobusem i w niedalekiej odległości od lotniska. Wnętrza studia utrzymane są w eleganckiej i indywidualnej stylistyce zgodnej z klasycznym charakterem marki Monsélect. Lokalizacja zapewnia najnowocześniejsze kabiny zabiegowe, kapsuły SPA i aparatury typu IPL, Focus RF+, Endermologie czy Bott. Na miejscu posiadamy własny salon stylizacji paznokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp – SeléctNails.