Marzysz o kształtnych, błyszczących i pełnych ustach?

W Monselect dodamy im zmysłowości i sprawimy, że będą Twoim największym atutem. Piękne, zmysłowe, powiększone usta świadczą nie tylko o naszej urodzie, ale dodają pewności siebie i wskazują na naszą młodość wigor i żywotność. Utrzymanie ust w idealnym stanie nie jest łatwe ? ich struktura jest bardzo delikatna i szybko ulega działaniu czasu, przez co usta stają się wiotkie, zwężają się i tracą blask ? słowem bardzo łatwo są na nich widoczne pierwsze procesy starzenia.

Na szczęście medycyna estetyczna pozwala skutecznie zaradzić temu problemowi ? wypełnianie, powiększanie ust do wymarzonego kształtu i ich odmładzanie to zabiegi, które w rekach Naszych doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej i zarazem chirurga są w stanie błyskawicznie przywrócić blask i nadać idealny kształt niemal każdym ustom.

 

Wskazania

Zabieg powiększania ust polega na:
– poprawianiu kształtu zbyt wąskich lub asymetrycznych ust,
– ujędrnieniu ust,
– eliminacji problemu zwisającej lub asymetrycznej górnej wargi,
– popadanie kącików ust
– zmarszczki wokół ust

 

Efekty po zabiegu powiększania ust

Efekty estetyczne powiększania ust są widoczne tuż po zabiegu, który trwa od kilku do kilkunastu minut. Wyraźne, satysfakcjonujące Pacjentkę zmiany w wyglądzie ust utrzymują się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych cech organizmu. Można jednak przyjąć, że efekty, które osiągamy dzięki wypełniaczom najczęściej utrzymują się około 1 roku. Zabieg powiększania ust można bezpiecznie powtarzać w chwili, kiedy poczujemy, że nasze usta ponownie tracą wymarzoną jędrność i kształt.

Zabieg powiększania, ust – co powinnaś wiedzieć

Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad lekarski mający na celu wyeliminowanie ewentualnych skutków ubocznych iniekcji. Substancja wprowadzana jest delikatnie i precyzyjnie, a następnie zostaje precyzyjnie uformowana i wymodelowana.
Zabieg nie jest bolesny. Pacjentka odczuwa jedynie lekkie nakłucia oraz wrażeniu ucisku w miejscach, gdzie została wprowadzona substancja.

Wskazania po zabiegu powiększania ust

Po zabiegu nawet przez kilka dni może utrzymywać się obrzęk i opuchlizna ust. Szczególnie istotna w ciągu kilku dni po zabiegu jest troskliwa dbałość o ostrzyknięty obszar ? nie należy go zbyt mocno uciskać, wykonywać intensywnych odkształceń mimicznych.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu powiększania ust:

– zmiany skórne w miejscu podania preparatu
– choroby immunologiczne
– terapia immunosupresyjna
– ciąża i karmienie piersią
– nadwrażliwość na składniki preparatu
– nadwrażliwość na lidokainę lub miejscowe środki znieczulające typu amidowego (przeciwwskazanie względne)