Fala uderzeniowa – na czym polega zabieg?
Jest to nowoczesna metoda walki z cellulitem. Zabieg polega na emitowaniu fal akustycznych na obszary ciała objęte cellulitem. Kiedy fala wprowadzana jest do ciała, rozprzestrzenia się na duże obszary i stymuluje proces leczenia poszczególnych warstw skóry.

Ciało staje się smukłe, skóra gładka, jędrna i co najważniejsze pozbawiona cellulitu.

 

Fala uderzeniowa – jak przebiega zabieg?
Zakres i sposób leczenia omawiany jest wspólnie. Sam zabieg rozpoczyna nałożenie żelu kontaktowego na obszar poddawany terapii, wtedy mamy pewność, że fale akustyczne dotrą do celu bez straty energii.

Czas trwania zabiegu to około 30 minut. W zależności od stopnia nasilenia cellulitu należy wykonać serię minimum 6 zabiegów.

 

 

Fala uderzeniowa – skuteczność
Badania przeprowadzone w Szwajcarii wykazały 110% poprawy elastyczności skóry u osób poddanych terapii. Wszystkie pacjentki uczestniczące w badaniu były zachwycone działaniem i efektami fali uderzeniowej.

 

 

Fala uderzeniowa – dla kogo?
Zabieg fali uderzeniowej można wykonywać w każdym wieku.
Obszary leczenia to:
– pośladki
– ramiona
– uda
– brzuch

Dzięki terapii skóra staje się naturalnie elastyczna, napięta, odzyskuje smukły wygląd, obwód ciała poddanego zabiegom ulega zmniejszeniu.

 

 

Efekty zabiegów falą uderzeniową:
– skóra staje się wygładzona i odmłodzona
– tkanka tłuszczowa ulega rozbiciu
– tkanka łączna napina się, dzięki czemu komórki tłuszczowe są zatrzymywane w warstwie podskórnej
– obwód części ciała poddanych zabiegom ulega zmniejszeniu.

Oczywiście Twoje dobre samopoczucie rośnie wraz z gładszą, jędrniejszą skórą.

 

Fala Uderzeniowa – zalecenia
Chcąc uzyskać maksymalny efekt zabiegów falą uderzeniową należy połączyć ją z trzydziestoma minutami ćwiczeń fizycznych dziennie, dietą niskotłuszczową, a także pić od 2 do 3 litrów płynów dziennie, by zapewnić szybką eliminację cellulitu.

 

Fala akustyczna – działanie
Fala akustyczna za pomocą wibracji regeneruje zniekształconą tkankę, zwiększa jej elastyczność oraz skutecznie pozbywa się cellulitu.